Dom weselny Wiktoria Rogowo Krasnystaw

Czarter Chorwacja

Czarter Chorwacja

Post by relatedRelated post

Choć najpopularniejszym sposobem na dostanie się do zagranicznego miejsca jest wykupienie biletu na samolot czy autokar, ostatnio alternatywą dla tego rozwiązania stał się czarter. A jakie są jego zalety?

Do tej pory bilety czarterowe sprzedawane były wyłącznie razem z całymi pakietami turystycznymi. Oferowały i oferują je jedynie biura podróży, jednak ostatnio zmieniły one swoje zasady funkcjonowania. Od niedawna sprzedają Czarter Chorwacja nawet tym turystom, którzy nie zamierzają skorzystać z ich pakietów. Porównując natomiast jego cenę do ceny standardowego biletu rejsowego, można dostrzec, że jest ona znacznie niższa. Biura podróży rezerwują bowiem wszystkie miejsca dostępne w samolotach, mogąc dzięki temu zapłacić za nie znacznie mniej, a potem oferować je własnym klientom w atrakcyjnych cenach.

Mając do wyboru czarter oraz standardowy bilet rejsowy, lepiej zawsze rozważyć najpierw pierwszą opcję. W większości przypadków będzie ona bardziej opłacalna, gdyż klient zapłaci za nią mniej.

Podobne wpisy:

About