Dom weselny Wiktoria Rogowo Krasnystaw

Eventy prozdrowotne

Eventy prozdrowotne

Post by relatedRelated post

Obecnie większość dużych firm oprócz pensji podstawowej oferuje swoim pracownikom różne dodatki. Jest to spowodowane nie tylko chęcią uatrakcyjnienia warunków umowy, ale też dbałością o zatrudnionych. Wiadomo ? zdrowy i zadowolony pracownik to korzyść dla przedsiębiorstwa.
Poza standardem, którym jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne, popularnymi dodatkami są karnety na siłownię, basen czy fitness, a także organizowane wyjazdy integracyjne, szkolenia i eventy prozdrowotne.
Wybór szkoleń jest ogromny ? od rozwijających umiejętności przydatne w pracy do takich, które pozwalają na znalezienie hobby. Eventy prozdrowotne z kolei organizowane są cyklicznie i polegają na warsztatach dotyczących zdrowego stylu życia. Pracownicy mogą również spotykać się z psychologami, uczestniczyć w zajęciach z jogi, zdrowego odżywiania lub profilaktyki chorób.
Jeśli więc prowadzisz przedsiębiorstwo i zatrudniasz zespół ludzi, pamiętaj o dbaniu o ich kondycję i zdrowie ? tylko wtedy Twoja firma będzie działała efektywnie!

About