Dom weselny Wiktoria Rogowo Krasnystaw

Płyty warstwowe

plyty-warstwowe-2Płyty warstwowe są wygodnym elementem konstrukcyjnym, który z powodzeniem może być wykorzystywany przy budowie dachu, choć nie tylko.

Jego trwałość i odporność na korozję jest niezwykle wysoka. Płyty warstwowe są konstrukcją zbudowaną z dwóch blach, pomiędzy które wstrzykiwany jest poliuretan. Co czyni je niezwykle lekkimi.
Płyty warstwowe mogą być wykorzystywane w różnego typu warunkach i konstrukcjach. Podstawowym materiałem izolacyjnym stosowanym w tego typu płytach prócz poliuretanu jest także wełna mineralna i polistyren.

Co zyskujemy, decydując się na płyty warstwowe?
Przede wszystkim są one materiałami dźwiękoszczelnymi i termicznymi. Są dużo lżejsze, co ułatwia także ich transport. Istotne jest także to, że są niezwykle trwałe, co przyśpiesza realizację, ponieważ materiał ten nie ulega zniszczeniu i uszkodzeniu podczas montażu.
Wybór płyty warstwowych to optymalizacja w zakresie oszczędności, jakości i estetyki, a przy tym także poprawa bezpieczeństwa.

Kupując tego typu materiał powinniśmy upewnić się czy posiada on odpowiednie certyfikaty, szczególnie w przypadku ogniotrwałych.

Podobne wpisy:

About