Dom weselny Wiktoria Rogowo Krasnystaw

PRZERABIAMY REGAŁ

tanie-blachy-trapezowe-2Mamy niepotrzebny regał na książki, który stracił swoje przeznaczenie, (bo książki trafiły na przykład do innego pokoju do ?prawdziwej? biblioteczki), a którego szkoda wyrzucić. Możemy go zmienić w zależności od naszych potrzeb wyobraźni. Może na przykład trafi do dziecinnego pokoju, odpowiednio przyozdobiony kolorowymi naklejkami (można kupić w sieci sklepów Empik za nieduże pieniądze) i ustawiony zamiast w pionie, w poziomie. W poszczególne półki można wsunąć kolorowe pudła ( kartony własnoręcznie oklejone kolorowymi resztkami tapet), w których będą przechowywane dziecięce skarby: zabawki, kredki, plasteliny i co tylko dzieci będą tam chciały trzymać.
Inne zadanie powierzymy takiemu regałowi w kuchni; także w poziomie, ale doprawiając regałowi kółka i wstawiając kilka wiklinowych koszyków na kuchenne drobiazgi będziemy mieć bardzo poręczny, przesuwany kredensik.
Taki regał można umieścić nawet w salonie, gdzie może być ścianką działową dzieląc pomieszczenie. Warto wtedy kupić w Ikei kosze z morskiej trawy, które wsunięte na półki będą ?udawać? szuflady i nadadzą całości trochę egzotyczny charakter.

About