Uroda oraz Moda!

Wybór podkładu

Wybór podkładu

Post by relatedRelated post

Podkład należy dobierać do rodzaju skóry. Dobrze dobrany podkład potrafi ukryć plamki i popękane naczynka krwionośne, potrafi rozpromienić cerę i odjąć kilka lat.
Dla kobiet dojrzałych najlepszy będzie podkład kryjąco – wygładzający. Zatuszuje on niedoskonałości skóry i cienie pod oczami, sprawi, że zmarszczki staną się mniej widoczne. Powinien być zbliżony odcieniem do naturalnej karnacji (kupować się powinno przy świetle dziennym).
Cera tłusta wymaga podkładu matującego, gdyż z natury jest ona błyszcząca. Taki podkład pochłania nadmiar sebum, nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać. Sprawia, że cera jest aksamitna i matowa, a makijaż utrzymuje się przez wiele godzin.
Cera szara i zmęczona potrzebuje podkładu rozświetlającego. Taki podkład zamaskuje zmęczenie i sprawi, że skóra nabierze aksamitnej gładkości i bez błyszczenia będzie wyglądała jak nasycona światłem.
Do każdej cery nadaje się krem BB, który jest połączeniem kremu z podkładem. Doskonale pielęgnuje skórę, wyrównuje koloryt i maskuje drobne niedoskonałości?

Podobne wpisy:

About