Uroda oraz Moda!

Garnitury męskie

Garnitury męskie

Post by relatedRelated post

Garnitury meskie (1)Czasem w naszym życiu występują takie okazje, które przeżywamy szczególnie uroczyście. Wielką wagę takich dni podkreślamy wtedy odświętnym ubiorem. Jak ubrać się na wyjątkową uroczystość, by wyglądać klasycznie i elegancko, a przy okazji nie trącić tandetą?
Słowem klucz jest: klasyka. Ona obroni się zawsze i mimo tego, że może wydawać się nudna, nie grozi śmiesznością i kiczem.
Wydawać by się mogło, że mężczyznom jest w tym zakresie łatwiej. Dla niewprawnego oka garnitury męskie niczym się od siebie nie różnią, lecz absolutnie nie jest to prawdą. W męskich ubiorach, krój i jakość materiału są tak samo ważne, jak w kobiecych stylizacjach.
Co do kobiet – mała czarna zawsze i wszędzie będzie na miejscu. Odmienić ją możemy dodatkami. Ciekawe kolczyki czy torebka będą idealnym uzupełnieniem takiej klasycznej elegancji, a przy tak prostym ubiorze nie musimy się martwić o przesadę.
Podobnie jest z fryzurą i makijażem: moda na wymyślne i układane fryzury i mocny makijaż bezpowrotnie mija. To, co się obecnie ceni, to naturalność.

Podobne wpisy:

About