Uroda oraz Moda!

Zadbany biust

Zadbany biust

Post by relatedRelated post

Zadbany biust

Czym jest kobiecość? Dla wielu mężczyzn, zwłaszcza tych wewnętrznie pustych, myślących tym , co mają w spodniach kobiecość to duże piersi i pupa. Czy duże piersi są naprawdę kwintesencją kobiecości? Kobiety o dużych piersiach na pewno odpowiedziałyby, że nie. Duży biust to duży problem, zwłaszcza dla szczupłych kobiet. Biustonosz plunge z miseczką g, przeważnie ma obwód od 85- 110 cm. Co ma zrobić dziewczyna mająca w obwodzie 75 cm, nosząca duży biust? Nasz rynek jest ubogi w takie staniki.

Dziewczyny o dużym biuście narzekają na brak staników, przeznaczonych do ich sylwetek .Biustonosze dla kobiet karmiących, noszących wielki biust musi mieć szerokie ramiączka. Musi mieć pas podtrzymujący solidnie biust, co spowoduje kontrolę jego sprężystości. Biustonosze sportowe zbyt luźny, który nosi kobieta o dużym biuście powoduje w szybkim tempie opadanie biustu. Piersi staja się obwisłe. Wraz z wiekiem piersi opadają, stają się coraz bardziej obwisłe, lecz można choć troszkę to powstrzymać. Odpowiednia bielizna i pielęgnacja może nam znacznie pomóc. Dużym powodzeniem cieszą się masaże biustu, na które decyduje się coraz więcej kobiet. Wyspecjalizowani masażyści potrafią pozytywnie wpłynąć na nasze piersi. W domowych warunkach przydatne mogą okazać się takie kuracje jak; polewanie na przemian zimną i ciepłą wodą oraz balsamy ujędrniające biust. Ciekawostką jest, że gra wstępna polegająca na pieszczeniu piersi doskonale wpływa na ich ukrwienie.

Dlatego nasi mężczyźni mogą przyczynić się do lepszego krążenia naszych piersi. Biust kobiety jest tak specyficzną częścią ciała, która zmienia się radykalnie. Biust nasz zmienia się pod wpływem zmian hormonalnych, odchudzania oraz wieku. Ciąża natomiast zmienia biust w najszybszym tempie. W tym okresie trzeba sprawować nad nim dokładną pieczę. Lekceważenie tej sprawy może doprowadzić do tego, że po urodzeniu dziecka, w wieku 2o lat, możemy mieć obwisły, pozbawiony jędrności biust. Pewnie byśmy tego nie chciały. Dbajmy więc o nasze piersi, w jak najlepszy sposób by móc się nacieszyć jego nienagannym wyglądem jak najdłużej stosując do tego również biustonosze dodatki.

About